آموزش بافت و اکستنشن مو

آموزش بافت و اکستنشن مو با ارائه مدرک بین المللی

بانوان به خوبی می دانند که بلند نگه داشتن موهای سر تا چه پر زحمت است. از شامپوهای رنگ به رنگی که باید برای جلوگیری از ریزش موها بخرید گرفته تا سرم های تقویت و حفظ ضخامت مو همگی نیاز به پرداخت هزینه بالا دارند. بهتر است اینگونه بگوییم که بلند نگه داشتن موهای سر به خودی خود یک پروژه پرهزینه و پر دردسر است. آموزش بافت و اکستنشن مو این امکان را برای بانوان فراهم آورده تا بتوانند بدون نیاز به دردسرهای مراقبت از موی بلند، در هر زمان که می خواهند موهای خود را سه سوته بلند کنند. بسیاری از بانوان خوش ذوق و هنرمند از آموزش بافت و اکستنشن مو استقبال می کنند چرا که می دانند مشتریان زیادی در پشت درب های این لاین صف کشیده اند. در ادامه با ما همراه شوید تا الفبای آموزش بافت و اکستنشن مو را یک به یک بررسی کنیم.

آموزش بافت و اکستنشن مو راهی برای ورود اصولی علاقه مندان به این حرفه است
آموزش بافت و اکستنشن مو راهی برای ورود اصولی علاقه مندان به این حرفه است

صفر تا صد آموزش بافت و اکستنشن مو

آراستگی موها بیش از هر چیز دیگری در زیبایی بانوان تاثیرگذار است. در واقع اولین چیزی که در چشم دیگران جلوه می کند آراستگی موهای شماست. به همین دلیل است که عده زیادی از بانوان سراغ آموزش بافت و اکستنشن مو می روند. آموزش صفر تا صد بافت و اکستنشن مو این امکان را به شما می دهد تا بتوانید خواسته های مشتری را همانطور که توقع می رود برآورده کنید. کنده شدن موهای سر، کچل شدن بخشی از سر، نازک شدن تارهای مو، کشیدگی پوست سر و شکسته شدن تارهای مو همگی از عواقب بافت و اکستنشن ناشیانه است. پس اگر هدف اصلی تان آموزش بافت و اکستنشن مو به شکلی اصولی است باید الفبای این حرفه را نزد اساتید خبره بیاموزید.

 • آموزش بافت مو

بخش مهمی از آموزش بافت و اکستنشن مو به آموزش بافت مو اختصاص دارد. بافت مو شامل تنوع مختلفی از بافت ها می شود. از جمله معروف ترین بافت های مو می توان به بافت آفریقایی، بافت مکزیکی، بافت تیغ ماهی، بافت کف سری، بافت دردلاک، بافت فرانسوی، بافت هلندی، بافت الماسی، بافت آبشاری، بافت سه بعدی، بافت توئیست، بافت حصیری و بافت با موی اضافه اشاره کرد.

شما به عنوان یک متخصص بافت مو در دوره آموزش بافت و اکستنشن مو یاد می گیرید که هر بافت را چگونه و با چه تکنیکی اجرا کنید. برخی از بافت ها مختص موهای بلند هستند و برخی دیگر رو موهای کوتاه نیز اجرا می شوند. اینکه شما بتوانید بافت مو را روی موهای کوتاه نیز اجرا کنید یک هنر است که در صورت یادگیری آن حسابی کارتان سکه خواهد شد. چرا که بسیاری از بانوان با موهای کوتاه نیز عاشق بافت زدن هستند.

نکته مهمی که در آموزش بافت مو بدان پرداخته می شود حفظ سلامت مو و پوست سر زیباجو است. چه در حین آماده سازی موها و چه در حین بافت زدن نباید کوچکترین آسیبی به کف سر و موی زیباجو وارد شود. آموزش صفر تا صد بافت مو شامل آشنایی با ابزارهای بافت مو، براشینگ مو، باز کردن گره های مو، آماده سازی مو، استفاده از واکس مناسب مو و اجرای بافت می شود. تکنیک هایی مانند اضافه کردن حلقه، افزودن اکستنشن حین بافت، دردلاک، اسپیرال و مامبو توییست نیز در این بین آموزش داده می شود.

انواع مختلفی از بافت مو در دوره آموزش داده می شود.
انواع مختلفی از بافت مو در دوره آموزش داده می شود.
 • آموزش اکستنشن مو

آموزش اکستنشن مو یکی از مهمترین بخش های مربوط به آموزش بافت و اکستنشن مو می شود. در آموزش بافت و اکستنشن مو شما با انواع تکنیک های اکستنشن مو آشنا می شوید. به کمک اکستنشن مو می توان موهای کم پشت و کوتاه را بلند و حجیم نشان داد. به شرطی که شیوه اتصال مو درست باشد و از مواد مرغوب و موهای طبیعی استفاده شود.

در آموزش صفر تا صد اکستنشن مو شما با تکنیک هایی مانند اکستنشن به روش بافت، اکستنشن با استفاده از چسب، اکستنشن مو با رینگ، اکستنشن مو با دوخت، میکرو اکستنشن، ابزارهای اکستنشن و شیوه صحیح مراقبت از مو بعد از اکستنشن آشنا می شوید. در واقع بعد از پایان دوره آموزش بافت و اکستنشن مو شما به عنوان یک فرد حرفه ای می توانید وارد بازار کار شوید و خدمات دهی کنید.

چشم انداز آموزش بافت و اکستنشن مو در بازار کار

یکی از دغدغه های ذهنی علاقه مندان به حوزه بافت و اکستنشن این است که بازار کار بافت و اکستنشن مو چگونه است؟ این روزها بانوان گیسو کمند زیادی را می بینیم و با خود می گوییم چه گیسوان آبشاری و زیبایی، حتما برای بلند شدن این گیسوان زحمت های زیاد به جان خریده است. غافل از اینکه خدمات اکستنشن مو این موهبت را برای بانوان علاقه مند به گیسوی بلند فراهم آورده تا بتوانند بدون نیاز به دردسرهای بلند کردن مو، موهای خود را در کوتاه ترین زمان ممکن و به شیوه ای نامحسوس بلند کنند.

بازار کار بافت و اکستنشن مو بسیار پر رونق ارزیابی می شود.
بازار کار بافت و اکستنشن مو بسیار پر رونق ارزیابی می شود.

در واقع بهتر است اینگونه بگوییم که بازار کار بافت و اکستنشن مو روز به روز در حال رونق بیشتر است. بلند نگه داشتن موها آن هم در تابستان واقعا عذاب آور است. رسیدگی به موهای بلند دشوار و پر هزینه است. نرخ ریزش موهای بلند به مراتب بیشتر است. تمام این ها دلایلی هستند که نشان می دهند بانوان، اکستنشن مو را به بلند کردن موهای طبیعی خود ترجیح می دهند. خدمات بافت مو نیز مخاطبان زیادی دارد. این خدمات به طور ویژه در بین تینیجر ها محبوبیت زیادی دارد. پس اگر بخواهیم واقع بینانه به بازار کار بافت و اکستنشن مو نگاه کنیم باید بگوییم که آینده شغلی شما در این حرفه درخشان خواهد بود.

مهمترین سرفصل های آموزشی در آموزش بافت و اکستنشن مو

شرکت در دوره آموزش بافت و اکستنشن مو لزوما شما را به یک متخصص حرفه ای تبدیل نمی کند. دوره ای ارزش شرکت کردن را دارد که سرفصل های آموزش بافت و اکستنشن مو در آن کامل و جامع باشند. در واقع شما بعد از تمام شدن دوره باید بتوانید هر تکنیکی از بافت و اکستنشن مو را به سرعت اجرا کنید. شما باید بتوانید سلامت موهای مشتری را در بالاترین سطح ممکن حفظ کنید و زیباترین خروجی را تحویل دهید. تعدادی از مهمترین سرفصل های آموزش بافت و اکستنشن مو به شرح زیر می باشند.

در ابتدا به سرفصل های آموزش بافت مو می پردازیم:

 • آشنایی با ابزارهای بافت مو
 • آشنایی با انواع تکنیک های بافت مو (بافت افرو، بافت آفریقایی، بافت مکزیکی، بافت شینیون، بافت کلاهی، بافت اسپیرال، بافت ژورنالی، بافت کف سر، بافت تیغ ماهی، بافت الماسی، بافت با موی اضافه، بافت مامبو توئیست، بافت کوئین)
 • آموزش آماده سازی مو قبل از بافت
 • آموزش براشینگ مو و باز کردن گره ها قبل از بافت
 • آموزش استفاده از واکس مو
 • شیوه صحیح در دست گرفتن مو
 • آموزش استفاده از اکسسوری مو در حین بافت
 • روش صحیح استفاده از فیکساتور بعد از بافت

و اما سرفصل های آموزش اکستنشن مو:

 • آشنایی با ابزارهای اکستنشن مو
 • آشنایی با انواع تکنیک های اکستنشن مو (اکستنشن با حلقه، اکستنشن با بافت، اکستنشن با چسب، اکستنشن با دوخت، اکستنشن لیزری، میکرو اکستنشن)
 • آموزش دسته بندی صحیح مو قبل از اکستنشن
 • آشنایی با روش اضافه کردن مو به صورت خطی
 • آموزش اضافه کردن موی رنگی
 • آموزش ریمو اکستنشن
 • آشنایی با موی طبیعی و مصنوعی
 • آشنایی با محصولات مراقبتی بعد از اکستنشن مو

مهمترین سرفصل های آموزش بافت و اکستنشن مو شامل این موارد می شوند. هر چند که در دل هر کدام از این سرفصل ها نکات و گفتنی های زیادی وجود دارد. توصیه می شود که برای یادگیری اصولی و حرفه ای این مهارت حتما به آموزشگاه های معتبری مراجعه کنید که ارائه دهنده مدرک بین المللی بافت و اکستنشن مو می باشند.

آموزش بافت و اکستنشن مو باید جامع و کامل باشد.
آموزش بافت و اکستنشن مو باید جامع و کامل باشد.

دریافت مدرک معتبر بین المللی با آموزش بافت و اکستنشن مو

اگر از ما بپرسید کدام دوره آموزش بافت و اکستنشن مو ارزش شرکت کردن را دارد می گوییم دوره ای که ارائه دهنده مدرک بین المللی بافت و اکستنشن مو باشد. این مدرک مهر محکمی بر اثبات توانمندی های شما در این حرفه می باشد. مدرک فنی حرفه ای یکی از معتبرترین مدارکی است که در هر کجای جهان اعتبار دارد. شما می توانید به واسطه در دست داشتن این مدرک اقدام به تاسیس سالن نمایید و فعالیت خود را به صورت قانونی انجام دهید. از طرفی اگر قصد مهاجرت کاری به کشورهای اروپایی و آمریکایی را داشته باشید می توانید با قرار دادن این مدرک در رزومه خود، شانس تان را برای پذیرش افزایش دهید.

درآمد بافت و اکستنشن مو چقدر است؟

بلند کردن مو می تواند آسیب زیادی به موها برساند. از شکسته شدن تار مو گرفته تا نازک شدن تار مو و موخوره همگی از معضلات موی بلند است. با این حال چه می شود کرد که غریزه لطیف زنانه موی بلند را با همه دردسرهایش دوست دارد. اکستنشن مو این امکان را به شما می دهد تا هر زمان که خواستید موهای کوتاه خود را بلند کنید. بافت مو نیز یکی از خدمات زیبایی پر مخاطب است که برای بانوان با موهای بلند یک نعمت محسوب می شود. به نظر می رسد همین توضیح مختصر کافیست تا درآمد بافت و اکستنشن مو را حدس بزنید.

اغلب مشتریان این خدمات از قشر جوان و نوجوان هستند و روز به روز به تعداد آن ها افزوده می شود. درآمد بافت و اکستنشن مو متاثر از میزان مهارت و تخصص شما، سابقه شما، موقعیت سالن شما، کیفیت کار شما، شهری که در آن فعالیت میکنید، میزان ظرافت کارتان و دستمزد تان دارد.

نکته جالبی که در مورد درآمد بافت مو وجود دارد این است که شما برای درآمدزایی از این حرفه حتی نیاز به متریال اولیه هم ندارید. در حالی که در کاشت مژه و ناخن کاری و اکستنشن مو به خرید مواد اولیه مانند مواد کاشت، چسب، موی طبیعی و مژه نیاز است. در بافت مو شما فقط و فقط به مهارت و تکنیک نیاز دارید.

بافت و اکستنشن مو از حوزه های پر درآمد است.
بافت و اکستنشن مو از حوزه های پر درآمد است.

آینده شغلی بافت و اکستنشن مو چگونه ارزیابی می شود؟

بانوانی که موهای فر، مجعد و پر حجمی دارند می توانند بافت های متنوعی را روی موهای خود پیاده کنند و دیگر نگران به هم ریختگی و شلخته به نظر رسیدن ظاهرشان نباشند. آموزش بافت و اکستنشن مو شما را وارد یک بازار کار پررونق و پر مخاطب خواهد کرد. شک نداشته باشید که اگر در این حرفه پشتکار لازم را به خرج دهید در مدت زمان کوتاهی وقت سر خاراندن هم نخواهید داشت. بافت و اکستنشن مو یکی از نچرال ترین، شیک ترین و سالم ترین خدمات زیبایی است. این دقیقا همان چیزی است که بانوان امروزی و مدرن به دنبال آن هستند. پس اگر می خواهید وارد شغلی شوید که بازار کار و آینده درخشانی داشته باشد، خوب جایی قدم گذاشته اید. آینده شغلی بافت و اکستنشن مو در ایران بسیار مطلوب است.

کلام پایانی

اگر می خواهید جزو سالن دارانی باشید که وقت شان پر است و نوبت دهی دشواری دارند باید در بهترین دوره آموزش بافت و اکستنشن مو شرکت کنید. در این دوره شما صفر تا صد آموزش بافت و اکستنشن مو را فرا خواهید گرفت. از آشنایی با متریال و ابزارهای کار گرفته تا اصول زیبایی شناسی و شناخت چهره. با شرکت در دوره آموزش بافت و اکستنشن مو شما موفق به دریافت مدرک معتبر بین المللی می شوید و امکان فعالیت حرفه ای و تاسیس سالن برای شما مهیا خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوره می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

5/5 - (2 امتیاز)
اسکرول به بالا