آموزش کاشت مژه

آموزش کاشت مژه با ارائه مدرک بین المللی

چشم ها دریچه ذهن و قلب هر انسان هستند و چه زیباست که نافذترین و دلنشین ترین نگاه ها از این دریچه روانه شوند. داشتن پلک های پر پشت، حجیم و تاب خورده و خوش فرم کمک زیادی به داشتن چنین نگاهی می کند. به همین دلیل است که عده زیادی از بانوان کاشت مژه را به عنوان یک راهکار طلایی انتخاب می کنند. آموزش کاشت مژه این امکان را برای شما فراهم می آورد تا بتوانید زیبایی را در چشم های زیبای بانوان متبلور کنید.

داشتن مژه های مشکی و پرپشت بانوان را از استفاده مکرر ریمل رهایی می بخشد. ریمل هایی که بعد از هر بار شستن صورت زیر چشم های شما را به قاعده یک بند انگشت سیاه می کنند و پاک شدن آثار آن ها به ضرب و زور شوینده های قوی است. با آموزش کاشت مژه می توانید به شکل معجزه آسایی چشم های بی روح و خسته را روح ببخشید و جذابیت آن ها را دو چندان کنید.

آموزش کاشت مژه با ارائه مدرک بین المللی
آموزش کاشت مژه با ارائه مدرک بین المللی

بسیار مهم است که آموزش کاشت مژه را زیر نظر اساتید حرفه ای و خبره دریافت کنید. شما باید به خوبی بدانید که هر چشم با فرم خاصی که دارد با کدام تکنیک کاشت مژه زیباتر می شود. یا اینکه چگونه مژه ها را کاشت کنید که کوچکترین آثاری از چسب روی پلک ها باقی نماند. فوت و فن های کوزه گری را فقط اساتید خبره به شما می آموزند. بنابراین اگر می خواهید در حوزه خدمات زیبایی فعالیت کنید و به اصطلاح خودمان در این بازار پول پارو کنید باید قبل از هر چیز دوره آموزش کاشت مژه را در آموزشگاه های معتبر سپری کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد آموزش صفر تا صد کاشت مژه، بازار کار کاشت مژه و آینده شغلی آن که بسیار هم درخشان است بیشتر گفتگو کنیم.

صفر تا صد آموزش کاشت مژه

فرقی ندارد که از آموزش کاشت مژه چیزی از پیش می دانید یا در این حوزه صفر کیلومتر هستید. آموزش صفر تا صد کاشت مژه این امکان را به شما می دهد تا بدون کوچکترین دغدغه الفبای این حرفه را بیاموزید. آموزش کاشت مژه شامل تکنیک های مختلفی چون کاشت اسپایکی، کاشت هیدن، کاشت عروسکی، کاشت والیوم، کاشت روباهی، کاشت گربه ای، کاشت نچرال، کاشت کلاسیک، کاشت سه بعدی، کاشت ابریشمی، کاشت مخملی و کاشت روسی می شود. این تکنیک ها هر کدام روی فرم خاصی از چشم ها اجرا می شوند. به عنوان مثال برای افرادی که دارای چشم هایی با گوشه های افتاده هستند و یا چشم های درشت و فاقد حالتی دارند باید نوعی از کاشت مژه اجرا شود که چشم های آن ها را کشیده تر نشان دهد.در واقع این شما هستید که باید به عنوان مژه کار بهترین تکنیک را انتخاب کنید. آموزش تمام تکنیک های کاشت مژه را می توانید در آموزش صفر تا صد کاشت مژه دریافت کنید.

جامع بودن آموزش های کاشت مژه در موفقیت کاری شما تاثیر زیادی دارد.
جامع بودن آموزش های کاشت مژه در موفقیت کاری شما تاثیر زیادی دارد.

یکی از مهمترین نکاتی که در آموزش کاشت مژه بدان پرداخته می شود شیوه اتصال صحیح مژه ها می باشد. بسیاری از زیباجویان با شکایت از عفونت چشم ها راهی بیمارستان می شوند. این موضوع به دلیل کاشت غیر اصولی مژه، عدم رعایت بهداشت، استفاده از چسب های غیر مرغوب و اجرای تکنیک های غیر استاندارد در کاشت مژه توسط مژه کاران فاقد صلاحیت می باشد.

مدرک کاشت مژه فنی و حرفه ای بین المللی
مدرک کاشت مژه فنی و حرفه ای بین المللی

در آموزش صفر تا صد کاشت مژه شما با تمامی این نکات و بایدها و نبایدها آشنا خواهید شد. از انتخاب نوع چسب گرفته تا شیوه های جلوگیری از بروز حساسیت و عفونت همگی به شما آموزش داده می شود.

نوعی از آموزش کاشت مژه که به آن کاشت کلینیکی گفته می شود نیز وجود دارد که در خلال آموزش ها به آن نیز اشاره خواهد شد. با این حال این شیوه از کاشت مژه، دائم است و باید تحت نظارت پزشک و پیراپزشک صورت گیرد. در نتیجه برای آموزش این نوع از کاشت مژه باید دوره ای جداگانه طی کنید چرا که حساسیت آن بسیار زیاد است و نیاز به استفاده از بانک مو دارد.

طبیعی بودن مژه ها، اتصال دقیق و ظریف مژه ها، حجیم شدن مژه ها، خوش فرم شدن چشم ها، دوام بالای مژه ها، بهداشتی بودن شیوه کاشت، شاداب شدن چشم ها، فر طبیعی مژه، ضد حساسیت بودن چسب مژه و ظرافت بالای کاشت همگی از نتایج آموزش کاشت مژه حرفه ای است. چنانچه آموزش صفر تا صد کاشت مژه را نزد اساتید خبره و خوش سابقه ببینید بی شک شما نیز در این حرفه سری میان سرها در خواهید آورد. بهترین شیوه تبلیغات برای کار شما کیفیت و ظرافتی است که ارائه می دهید. برای خلق این کیفیت و ظرافت حتما دوره آموزش کاشت مژه را در آموزشگاه های معتبر طی کنید.

زمانی به مژه کار حرفه ای تبدیل می شوید که همه چیز را در مورد کاشت مژه بدانید.
زمانی به مژه کار حرفه ای تبدیل می شوید که همه چیز را در مورد کاشت مژه بدانید.

چشم انداز آموزش کاشت مژه در بازار کار

صنعت زیبایی روز به روز در حال اوج گرفتن است و بانوان بیش از هر زمان دیگری به زیبایی صورت خود اهمیت می دهند. تاثیرگذارترین عنصر در صورت هر فرد چشمهای نافذ اوست. به همین دلیل است که پر تقاضا ترین خدمات در بین لاین های زیبایی، خدمات مربوط به کاشت مژه می باشد. هزینه های گزافی که بابت خرید انواع ریمل پرداخت می شود برای بانوان توجیه اقتصادی و منطقی ندارد. آن هم این روزها که بازار محصولات آرایشی فیک بیداد می کند. به همین دلیل است که عده کثیری از بانوان کاشت مژه را ترجیح می دهند. این شرایط موجب شده تا بازار کار کاشت مژه بازاری با روند صعودی باشد. هر روز به تعداد مژه کاران اضافه می شود بدون اینکه فضای کاری محدود شود و این یعنی یک چشم انداز روشن رو به افق های درخشان پیش رو.

مهمترین سرفصل های آموزشی در آموزش کاشت مژه

برای اینکه بتوانید در حرفه کاشت مژه حرفی برای گفتن داشته باشید باید آموزش کاشت مژه را همراه با الفبای کامل این حرفه دریافت کنید. سرفصل های آموزش کاشت مژه تاثیر زیادی در میزان تخصص و تبحر شما در آینده کاری تان خواهد داشت. بی شک همه ما تعداد زیادی از مژه کارانی را دیده ایم که مشتری های کلافه و ناراضی دارند. دلیل نارضایتی بالای مشتریان از این مژه کاران را می توان عدم تسلط به تکنیک ها، عدم رعایت اصول بهداشتی، عدم ظرافت، عدم آشنایی با سبک های مختلف کاشت مژه و عدم آشنایی با اصول زیبایی شناسی دانست. شما در طی سرفصل های آموزش کاشت مژه تمام این نکات را مو به مو فرا می گیرید تا در نهایت به یک مژه کار حرفه ای تبدیل شوید.

در این بخش تعدادی از مهمترین سرفصل های آموزش کاشت مژه مطرح شده است:

 • آشنایی با ابزارهای کاشت مژه
 • آموزش ضد عفونی کردن ابزارها و مواد کاشت مژه
 • معرفی انواع چسب کاشت مژه
 • اصول زیبایی شناسی چهره و آشنایی با انواع فرم چشم
 • تکنیک های فن سازی و پل سازی
 • آشنایی با انواع تکنیک های کاشت مژه
 • حالت دادن، رنگ و ویتامینه کردن مژه
 • اضافه کردن مژه های دسته ای موقت
 • ترمیم و اضافه کردن تار به تار ابرو
 • ترمیم و اضافه کردن تار به تار مژه
 • آشنایی با انواع درجات فر مژه
 • آموزش ریمو مژه
 • آموزش انواع افکت ها برای انواع فرم چشم
 • لیفت و لمینت مژه
 • آشنایی با بهترین مواد کاشت
 • آموزش مراقبت های بعد از کاشت مژه

لازم به ذکر است که سرفصل های آموزش کاشت مژه در دوره های مقدماتی، پیشرفته و جامع متفاوت از یکدیگر می باشند. بهترین راه برای یادگیری و آموزش کاشت مژه به شیوه اصولی شرکت در دوره جامع همراه با مدرک معتبر فنی و حرفه ای می باشد.

برای آموزش اصولی کاشت مژه باید به آموزشگاه معتبر مراجعه کنید.
برای آموزش اصولی کاشت مژه باید به آموزشگاه معتبر مراجعه کنید.

دریافت مدرک معتبر بین المللی با آموزش کاشت مژه

اگر می خواهید وقت و سرمایه تان در مسیر آموزش کاشت مژه هدر نرود قبل از هر چیز به اعتبار مدرکی که قرار است دریافت کنید توجه داشته باشید. بسیار مهم است که در پایان دوره آموزش کاشت مژه، مدرک معتبر فنی حرفه ای اعطا گردد. این مدرک معتبر می تواند زمینه ساز فعالیت حرفه ای شما در بازار کار شود.

شما می توانید به واسطه داشتن مدرک فنی حرفه ای هم به فعالیت تخصصی بپردازید و هم در کنار فعالیتی که دارید مشغول به تدریس شوید و هنرجویان توانمند پرورش دهید. از دیگر مزایای دریافت مدرک بین المللی کاشت مژه می توان به سهولت در امر مهاجرت اشاره کرد. شما می توانید مدرک بین المللی کاشت مژه را به عنوان یک مدرک معتبر ضمیمه رزومه خود برای مهاجرت کاری نمایید. شما می توانید برای ثبت نام در دوره آموزش کاشت مژه همراه با مدرک معتبر فنی حرفه ای با کارشناسان ما در تماس باشید.

درامد کاشت مژه چقدر است؟

افرادی که برای آموزش کاشت مژه ثبت نام می کنند در همان آغاز راه یک سوال مشترک دارند و آن سوال این است که درامد کاشت مژه چقدر است؟ منطقی است که بخواهید قبل از شروع آموزش از درآمد این حرفه مطلع شوید. در مورد درامد کاشت مژه همین بس که بگوییم بسیاری از مژه کاران سال ها در لاین های دیگری مانند رنگ مو و میکاپ فعالیت می کردند. اما بعد از گذشت سال ها اکنون به این نتیجه رسیده اند که هیچ لاینی همچون لاین کاشت مژه درآمدزا نیست.

کاشت مژه در مقایسه با سایر لاین های زیبایی درامد بالایی دارد.
کاشت مژه در مقایسه با سایر لاین های زیبایی درامد بالایی دارد.

درامد کاشت مژه به میزان تخصص شما، مهارت شما، تعداد مشتریان شما، میزان تبلیغات شما، موقعیت سالن شما و میزان سابقه تان بستگی دارد. با این حال بسیاری از مژه کاران به رغم تازه کار بودن در این حرفه توانسته اند به جایگاه خوبی از لحاظ درآمد برسند. کافیست عبارت کاشت مژه را در گوگل سرچ کنید تا ده ها سالن کاشت مژه در اطراف شما نمایش داده شود. چه نتیجه ای می توان گرفت جز اینکه درآمد بالای کاشت مژه اصلی ترین انگیزه برای این فعالیت گسترده است.

آینده شغلی کاشت مژه چگونه ارزیابی می شود؟

سلیقه های امروزی سبک و سیاق دیگری دارند. دیگر از آرایش های غلیظ و مژه های مشکی و ضخیمی که از فرط ریمل غلیظ به هم چسبیده اند خبری نیست. نچرال بودن امروزه روز یک امتیاز است. به همین دلیل آن دسته از خدمات زیبایی مانند کاشت مژه که چهره ای نچرال به ارمغان می آورند حسابی روی بورس هستند. آموزش کاشت مژه این امکان را برای شما فراهم نموده تا بتوانید در یک بازار کار پر رونق و رو به رشد فعالیت داشته باشید. میل به زیبایی طبیعی موجب شده تقاضا برای خدمات کاشت مژه هر روز در حال افزایش باشد و این موضوع نشان از پیشرفت شغلی مژه کاران و درخشان بودن آینده شغلی کاشت مژه در ایران دارد.

کلام پایانی

بانوان اساسا افرادی خوش ذوق، نازک طبع و هنرمند هستند. به همین دلیل است که در حیطه خدمات زیبایی شاهد موفقیت چشمگیر آن ها هستیم. لاین کاشت مژه یکی از پرطرفدارترین لاین های زیبایی است که نیازمند ظرافت، دقت و ریزبینی بالایی می باشد. ما دوره آموزش کاشت مژه را برای این دسته از بانوان دایر نموده ایم. شما می توانید با شرکت در دوره آموزش کاشت مژه در یک بازار کار پر درامد فعالیت کنید بدون اینکه هرگز نگران اشباع شدن این بازار باشید. کاشت مژه یکی از نچرال ترین و سالم ترین روش هایی است که می توان به واسطه آن چشم هایی گیرا و پر جذبه داشت. بنابراین با شرکت در این دوره خالق زیبایی چشم ها شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

امتیاز مطلب page
اسکرول به بالا